تماس با قیمت نما

کاربر عزیز، قیمت نما صرفا یک موتور جستجوی کالا و خدمات هست که به شما محصولات مختلف را از فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد معرفی ‌می‌کند و امکان پاسخ‌گویی تلفنی وجود ندارد.

اگر فروشگاه اینترنتی دارید

اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و می‌خواهید فروشگاه خود را در قیمت نما ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید.

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید اما علاقه‌مند هستید محصولات خود را در قیمت نما ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید. در حال حاضر امکان ثبت محصولات فقط برای فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد اما در اینده در صورتی که این امکان برای فروشگاه‌های غیراینترنتی نیز محیا شود به شما اطلاع خواهیم داد.

پیگیری سفارش در قیمت نما

برای راهنمایی راجع به پیگیری سفارش لطفا این صفحه رو مطالعه کنید.

شکایت از فروشگاه در قیمت نما

فروشگاه‌های قیمت نما همگی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیک هستند. این نماد نشان‌دهنده‌ی تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین ادرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در قیمت نما از طریق فرم ثبت شکایات به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از قیمت نما حذف کنیم مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک و سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

سوال راجع به محصولات در قیمت نما

در صورتی که می‌خواهید محصولی را از قیمت نما خرید کنید یا راجع به مشخصات محصول و یا موجود بودن ان سوال دارید، ابتدا اسم محصول خود را در قیمت نما جستجو کنید و سپس با فروشگاه اینترنتی که فروشنده‌ی ان محصول هست تماس بگیرید.

اطلاعات تماس در قیمت نما

به جهت اینکه تماس‌های زیادی راجع به محصولات به قیمت نما می‌شود مجددا تاکید می‌کنیم که قیمت نما یک فروشگاه اینترنتی نیست و محصولات معرفی شده در این سایت توسط قیمت نما به فروش نمی‌رسد. خواهشندیم برای اطلاع راجع به محصولات ابتدا نام محصول را در قیمت نما جستجو کنید و سپس با فروشنده ان محصول تماس بگیرید.