درباره قیمت نما

قیمت نما یک موتور جست‌وجوی کالا و خدمات است که کار خود را از ابتدای فروردین سال ۱۳۹۹ شروع کرد. تعداد محصولات قیمت نما در حال حاظر یک میلیون محصول می باشد.

مراحل توسعه قیمت نما از شش فاز تشکیل شده است که تا پایان سال ۱۳۹۹ دو فاز از شش فاز پروژه تکمیل خواهد شد. قیمت نما در پایان فاز ششم با ایندکس ۲ میلیون محصول و ۳۵۰۰ فروشگاه آنلاین می تواند فرآیند رتبه بندی فروشگاه های آنلاین را به صورت در لحظه یا ریل تایم را انجام داده و در اختیار مشتریان خود دهد.

تیم فنی قیمت نما از اعضای حرفه و جوان تشکیل شده است که به سرعت در حال توسعه و بهبود امکانات موتور جستجوی قیمت نما هستند.


قیمت نما یک پروژه بزرگ در سطح کشور محسوب می شود که شرکت های بزرگ دیگر با داشتن امکانات مالی و اعتباری نتوانسته اند چالش های موتور جستوجوی در این سطح را درک و حل کنند.

ما در قیمت نما الویت کاری خود را کاربران قرار داده ایم و تلاش کرده ایم با طراحی ساده رابط کاربری قیمت نما و حذف تبلیغات بنری مزاحم، تا حد ممکن کاربران در قیمت نما احساس راحتی داشته باشند.

قیمت نما از نظر محتوا بشدت در حال رشد است و در حال تبدیل شدن به سایت مرجع برای خرید فروش انواع کالا‌های دیجیتال، صنایع دستی، محصولات آرایشی بهداشتی زنان و مردان، لوازم خانگی و آشپزخانه، قطعات یدکی خودرو و ... می باشد.

اگر در هنگام استفاده از قیمت نما با مشکل و یا کمبودی مواجه شدید همه ما اعضای تیم قیمت‌نما بابت مشکل یا کمبود پیش آمده از شما عذر می‌خواهیم. باید توجه داشت که ابعاد پروژه قیمت نما محدود بوده و ما درحال توسعه و تغییر امکانات قیمت نما هستیم و باید درنظر داشته باشید این قیمت نما در حال حاضر به عنوان یک محصول آزمایشی در اختیار کاربران قرار گرفته است و نسخه رسمی قیمت در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ عرضه خواهد شد.

همکاران قیمت نما

شرکت برنامه نویسی موبی سافت

شرکت موبی سافت عضوی از هلدین مادر اسکیل آپ است که مسئولیت طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های سفارش این هلدینگ را برعهده دارد.

فروشگاه ساز چارک

پلتفرم فروشگاه ساز چارک یک بستر مناسب برای ساخت فروشگاه های آنلاین است که امکانات بسیار زیادی را در اختیار مشتریانش قرار می دهد.